Köksüz Filmi Ateşli Sevişme Sahnesi
Sex filmleri, Sex filmi izle, Konulu porno film

Köksüz Filmi Ateşli Sevişme Sahnesi

8
( Yüksek Kalite )

Mihriban Er Türkçe sevişme sahnesi damga vurmuş olsa da bu film sizi sıradan bir mahalle görüntüsüyle karşılıyor. Kimi çocuklar sokakta futbol oynuyor, kimi balkonda oturmuş çekirdek çitliyor. Yönetmen üzerinde hiç oynamamış hayatın, her şeyi olduğu gibi yansıtmış. Bunu ilk sahneden kavrıyorsunuz. İlerleyen dakikalarda hayatın en doğal vuruculuğunu hissediyorsunuz. Aslında izlerken vücudunuzda oluşan etkiler tamamen hayatın ta kendisinin eseri. Yönetmen filmiyle ayna görevi görüyor. Ben Türkiye’de hayatı bu kadar cesur yansıtan bir başka film hatırlamıyorum. O bilindik, sanat yapayım derken insanları boğan festival filmlerinden değil bu! O entellektüel diye nitelendirilen kesimin beğendiği ve gerçek halkı bayan filmlerden değil. Bu film her kesimden herkesi etkileyebilecek potansiyele sahip. Gerçek sinema da budur zaten! Yönetmeni kutluyorum.
Not: Bu sahneyi bazı sitelerde anne oğlu ensest sevişme şeklinde belirtmişler fakat bu yanlış. Kendinden yaşça büyük bir kadın ile oğlunun bir arkadaşı arasında yaşanan Türk ateşli sevişme sahnesidir bu.

Köksüz Filmi Ateşli Sevişme Sahnesi

  • sevişme
  • sevişme sahnesi ateşli
  • yerli sex
91.588

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?


Yorum yazmak için giriş yapmış olmanız gerekiyor.

“Köksüz Filmi Ateşli Sevişme Sahnesi” filminde 3 Yorum bulunuyor.
  1. tolga - 1 sene önce demiş ki:

    bu filmde bu sahnenin acıklaması şu anne ogul ilişkisi degil kesinlikle filmin bu sahnesinin geniş acıklaması şu şekilde annesinden izinsiz arabayı kacıran bu sevişme sahnesindeki genc annesinin arabayı satması ile kızıp annesi ile tartışıyort tartışma sonrası okuldan bir arkadaşını arayıp onun yanına gidipp onda kalıyor o arkadaşının annesi bu kadın işte arkadaşının annesi ile ilişkiye giriyor durum bu

Yandex.Metrica